Whey 100 – opinie eksperta

Skład Whey 100


whey 100Whey 100 to odżywka wysokobiałkowa stanowiąca źródło pełnowartościowego białka. Zawiera ona wyłącznie koncentrat białek serwatki (WPC), czerpanych z mleka. W rankingach wartości biologicznej (BV) różnych szczepów białkowych serwatka uzyskuje maksymalne wartości, które przewyższają nawet BV jaja, zawierającego wzorcowy skład aminokwasowy. Wysoka wartość protein serwatkowych zwartych w Whey 100 wynika z okazałej zawartości aminokwasów rozgałęzionych (BCAA), stanowiących główny element struktury mięśniowej. 

Białka serwatkowe należą do białek bardzo wrażliwych na działanie czynników uszkadzających. Jednak Whey 100 produkowany jest w oparciu o bezpieczne technologie.  


Whey 100 - bezpiecznie technologie produkcyjne


Białka serwatkowe to bardzo unikalne białka mleka, które wymagają bardzo ostrożnego potraktowania. Mleko zwiera około 2% białka. W tych 2% zaledwie 15 % to cenne białka serwatkowe, wyodrębnione w Whey 100. Białka serwatkowe są bardzo czułe na działanie czynników uszkadzających jak wysoka temperatura, odczynniki chemiczne. Białko serwatkowe wystawione na ich działanie niestety ulegnie nieodwracalnej denaturacji, czyli nastąpi trwała zmiana jego struktury, w wyniku której stanie się ono nieprzyswajalne. Whey 100 produkowane jest w oparciu o bezpieczne technologie membranowe, w których wyeliminowane jest działanie wysokiej temperatury. Białka serwatkowe w Whey 100 są najpierw ekstrahowane za pomocą specjalnych sit (membran), a potem koncentrowane (zagęszczane). Wypijając Whey 100 możemy mieć pewność, że z 24 g białka zawartych w porcji tego produktu organizm zdoła przyswoić 100%!


Opinie na temat Whey 100


Whey 100 to białko rekomendowane głównie ze względu na swój pełnowartościowy profil. Whey 100 dostarcza białek serwatkowych, które zawierają wszystkie aminokwasy niezbędne we właściwych proporcjach. Zbilansowana formuła aminokwasowa jest bardzo ważna w przypadku białka, gdyż jest warunkiem pełnej jego przyswajalności. Jeżeli chcemy uzupełniać białko w diecie szukajmy takiego, którego nie znajdziemy w popularnych produktach spożywczych. Whey 100 to białko pełnowartościowe, które będzie w 100% przyswojone przez ustrój. 


Właściwa podaż białka jest bardzo istota w przypadku osób aktywnych fizycznie, ze względu na występujące wyższe zapotrzebowanie na ten składnik pokarmowy. Powysiłkowa regeneracja mięśniowa wymaga dostawy pełnowartościowego białka, najlepiej pod postacią Whey 100. Whey 100 to nie tylko pełnowartościowy budulec, ale także źródło białka o ogromnym potencjalne anabolicznym, który warto wykorzystać szczególnie rano po przebudzeniu czy w porze potreningowej. Wysoki indeks insulinowy Whey 100 znacznie wzmaga możliwości anaboliczne, jakże cenne w kontekście trwałej adaptacji wysiłkowej. 

 

Powrót

Komentarze

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

>
Wiadomość

Czym jest białko serwatkowe?

Skąd pochodzi i jak otrzymuje się białko serwatkowe? Dlaczego białko serwatkowe posiada szczególne wartości odżywcze?

background

choose your language

Wybierz wersję językową

  • pl
  • en
  • de
  • es
  • fr
  • it
  • nl
Popup Activator