Trec Wear - Made In Poland

Trec Wear = wysoka jakość 

Marka Trec Wear – już z chwilą swojego powstania, w 2012 roku – stała się synonimem wysokiej jakości, różnorodności i nieustannego podążania za oczekiwaniami klientów. Jako, że została stworzona przez czynnych sportowców, stanowiła reakcję na zmieniające się potrzeby osób aktywnych i bezkompromisowych.

Priorytetami, wcielanymi w życie przy realizacji wszystkich kolekcji, są najwyższa jakość materiałów, trwałość i funkcjonalność. Odzież sportowa Trec Wear jest zawsze blisko użytkowników – dosłownie i w przenośni – przyjemne w dotyku materiały oraz reakcje projektantów i designerów na sygnały zbierane prosto z sal treningowych i siłowni to jej znak rozpoznawczy. Marka Trec Wear nieustannie się rozwija, podążając ramię w ramię ze swoimi klientami i w ten sposób doskonaląc się z kolekcji na kolekcję. Dzięki swojej rozpoznawalności, unikatowości i silnej pozycji na rynku odzież z naszych kolekcji zawsze zwróci na siebie uwagę, pozwalając stworzyć niepowtarzalny styl każdego ze skomponowanych zestawów.

Kolekcje Trec Wear

Marka Trec Wear niestrudzenie rozbudowuje swój asortyment, tworząc również kolejne grupy dedykowane równie dobrze wyspecjalizowanym sportowcom jak i osobom dopiero zaczynającym swoją przygodę z aktywnością, zarówno na salach treningowych, jak i w codziennych działaniach. 
Różnorodność poszczególnych kolekcji pozwala wybierać spośród bluz, koszulek, spodni i dodatków jak czapeczki czy torby. Dzięki pełnemu asortymentowi w obrębie każdej z kolekcji można tworzyć niepowtarzalne zestawy na każdą porę roku i zależnie od okoliczności.

Oprócz wysokiej jakości i niebanalności wzornictwa, odzież Trec Wear cechuje się funkcjonalnością, wspomagając treningi i aktywność poza salą ćwiczeń. Swoboda niekrępująca ruchów, wytrzymałość materiałów, trwałość nadruków – wszystko to sprawia, że wybór z szerokiego asortymentu jakiejkolwiek kolekcji w ramach marki, to zawsze gwarancja zadowolenia.

Podczas ćwiczeń i pracy nad doskonaleniem własnej sylwetki oprócz odpowiednio dobranej odzieży, niezwykle istotna jest także motywacja. Marka Trec Wear dzięki nietuzinkowym hasłom, nadrukowanym na koszulkach czy bluzach staje się osobistym motywatorem do dalszego pokonywania własnych ograniczeń. Stając przed lustrem wiesz, że było warto i jest warto dawać z siebie codziennie więcej!

Powrót

Komentarze

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

>
Wiadomość

CLA – tłuszcz, który odchudza

CLA, czyli sprzężony kwas linolowy, niezmiernie trudno było wypromować jako produkt wspomagający spalanie nadmiernej i zbędnej tkanki tłuszczowej.

Makaron razowy z twarogiem i bananami

Makaron razowy z twarogiem i bananami to idealny przepis dla osób na zróżnicowanej diecie oraz w trakcie budowania masy mięśniowej. Jest to świetna alternatywa dla posiłków mięsnych.

Prawidłowe podrzucanie sztangi

Prawidłowe podrzucanie sztangi nie należy do najłatwiejszych ćwiczeń. Jak wykonać to ćwiczenie bezpiecznie i i skutecznie pokazuje Magda Andrzejewska

background

choose your language

Wybierz wersję językową

  • pl
  • en
  • de
  • es
  • fr
  • it
  • nl
Popup Activator