TABLETKI NA ODCHUDZANIE → Lista pewnych składników

Redukcja tkanki tłuszczowej / odchudzanie to najczęściej obierany cel treningowy. Określone suplementy nasilą i przyspieszą rezultaty ciężkich ćwiczeń oraz diety. Jakie składniki powinny zawierać skuteczne i bezpieczne tabletki na odchudzanie?

Tabletki na odchudzanie – lista pewnych składników

Tabletki na odchudzanie to nie magia, ale skuteczna pomoc w formie przyspieszania oraz zwiększania efektów naszych treningów. Ich zadaniem jest pobudzić procesy spalania, zwiększyć wykorzystanie kwasów tłuszczowych i ograniczyć dalsze magazynowanie tkanki tłuszczowej. Oczywiście mowa o sprawdzonych suplementach diety, które dodatkowo powinny umożliwiać wykonanie określonego wysiłku fizycznego. Oto lista istotnych składników.

skuteczne tabletki na odchudzanieTabletki na odchudzanie - kofeina bezwodna

Kofeina bezwodna: jej zadaniem jest dodać energii i pobudzić układ nerwowy przed oraz w trakcie intensywnego treningu. Dzięki temu suplementy i tabletki na odchudzanie są w stanie zwiększyć wydajność oraz efektywność sesji treningowych. Kofeinę zaliczamy się do metyloksantyn o dużym wpływie na przyspieszenie tempa przemiany materii, co jest kluczowe przy efektywnym spalaniu tkanki tłuszczowej. Znacznie nasila termogenezę i zapewnia lepszą koncentrację podczas wysiłku fizycznego w stanach deficytu kalorycznego.

Tabletki na odchudzanie - zielona herbata

Ekstrakt z zielonej herbaty: ekstrakt ten ma niemałe znaczenie i znacznie podnosi efektywność takich środków jak tabletki na odchudzanie. Jego główną rolą jest zwiększenie wydatku energetycznego na skutek nasilania procesów termogenezy, jednocześnie doprowadzając do zwiększonego rozpadu komórek tłuszczowych. Związki zawarte w zielonej herbacie nie tylko nasilają spalanie kwasów tłuszczowych, ale również zabezpieczają przed dojrzewaniem komórek tłuszczowych i przyczyniają się do zmniejszania ich objętości.

Tabletki na odchudzanie - L-tyrozyna

L-tyrozyna: nie bez powodu tabletki na odchudzanie posiadają w składzie właśnie ten związek. W okolicznościach intensywnych obciążeń fizycznych oraz deficytu kalorii często dochodzi do pogorszenia komfortu psychicznego i samopoczucia. Zadaniem tyrozyny jest między innymi zapobieganie nadmiernym wahaniom nastroju, zapewnianie lepszego komfortu psychicznego w czasie odchudzania i usprawniona kontrola apetytu.

Tabletki na odchudzanie - Zielona kawa

Ekstrakt z zielonej kawy: dzięki niemu znacznie poprawiają się nasze możliwości fizyczne na danej sesji treningowej. Pobudza, daje energię i wspomaga koncentrację. Ponadto, znacznie nasila procesy spalania i pobudza termogenezę. Zielona kawa zawiera kwas CGA (kwas chlorogenowy), który to pobudza aktywność metaboliczną wątroby, transport kwasów tłuszczowych do mitochondriów oraz nasila wykorzystanie kwasów tłuszczowych na cele energetyczne.

Tabletki na odchudzanie skuteczneTabletki na odchudzanie - Imbir

Ekstrakt z korzenia imbiru: dzięki zawartości gingeroli zbliżonych budową i działaniem do ketonów malin oraz kapsaicyny są w stanie aktywnie wpływać na redukowanie poziomu tkanki tłuszczowej. Dzięki składnikom aktywnym jest w stanie ograniczać procesy adipogenezy, a zatem wstrzymywać dojrzewanie komórek. Ponadto, przeciwdziała lipogenezie.

Tabletki na odchudzanie - Pieprz

Ekstrakty z pieprzu kajeńskiego i pieprzu czarnego: tabletki na odchudzanie z tym składnikiem cieszą się dobroczynnym względem redukowania objętości komórek tłuszczowych działaniem kapsaicyny. Ponadto, nasilają uwalnianie kwasów tłuszczowych z komórek.

Powrót

Komentarze

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

>
Wiadomość

CLA – tłuszcz, który odchudza

CLA, czyli sprzężony kwas linolowy, niezmiernie trudno było wypromować jako produkt wspomagający spalanie nadmiernej i zbędnej tkanki tłuszczowej.

Makaron razowy z twarogiem i bananami

Makaron razowy z twarogiem i bananami to idealny przepis dla osób na zróżnicowanej diecie oraz w trakcie budowania masy mięśniowej. Jest to świetna alternatywa dla posiłków mięsnych.

Prawidłowe podrzucanie sztangi

Prawidłowe podrzucanie sztangi nie należy do najłatwiejszych ćwiczeń. Jak wykonać to ćwiczenie bezpiecznie i i skutecznie pokazuje Magda Andrzejewska

background

choose your language

Wybierz wersję językową

  • pl
  • en
  • de
  • es
  • fr
  • it
  • nl
Popup Activator