Kategoria: suplementacja

SLEEPER - pełna i efektywna regeneracja

sleeper

Ciągły stres odbija obecnie piętno na licznych obszarach naszego życia. Nie tylko mając więcej na głowie, korzystając z używek takich jak kawa czy alkohol, czy notorycznie niedosypiając zmniejszamy naszą wydolność fizyczną i umysłową, ale również wzrasta szansa na zachorowanie na choroby cywilizacyjne.

Wpływ na jakość snu ma również ekspozycja na sztuczne światło po zachodzie Słońca. Kiedyś jedynym źródłem światła było Słońce i Księżyc. W dzisiejszych czasach sytuacja diametralnie się zmieniła. Często leżąc w łóżku, korzystamy z telefonu lub komputera, przez co nasz mózg odbiera sprzeczne sygnały. Z jednej strony jesteśmy zmęczeni i chcemy zasnąć, a z drugiej strony nasze oczy wciąż odbierają intensywny bodziec, w postaci światła ekranu komputera lub telefonu. Mózg w takich okolicznościach wychodzi z założenia, że skoro nasze oczy odbierają światło, to jeszcze trwa dzień.

W takiej sytuacji szyszynka nie wydziela melatoniny, temperatura organizmu pozostaje wysoka, a tempo bicia serca może nawet wzrosnąć, kiedy przeczytamy fascynującą wiadomość na facebooku. Dlatego, jeśli zależy nam na dobrym śnie – a co za tym idzie odpowiedniej regeneracji – powinniśmy zmniejszyć ekspozycję na stres – psychiczny, fizyczny oraz środowiskowy.

sleep-er, regeneracja, energia, senNiestety łatwiej powiedzieć niż zrobić. Często jesteśmy narażeni na działanie sztucznego światła, otrzymujemy wieczorem stresujące wiadomości, czy zmuszeniu trybem życia trenujemy wieczorową porą.

Wtedy należy skorzystać z pomocy suplementów takich jak SLEEPER. Poza popularną melatoniną, która przygotowuje organizm do snu, znajdziemy w nim również aminokwasy i ekstrakty z ziół, które wyciszą nasze skołatane nerwy wieczorową porą, oraz dodatki takie jak kwas D-asparaginowy czy L-arginina, które skutecznie przyspieszą nocną regenerację.


SLEEPER - dla kogo będzie idealny?

SLEEPER sprawdzi się szczególnie u osób, które przed wieczornym treningiem stosują suplementy pobudzające oparte na kofeinie lub osób które nie mogą sobie pozwolić na pełne 8 godzin snu w trakcie nocy.

Powrót

Komentarze

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

>
Wiadomość

Alternatywne metody regeneracji

Sprawdź co oprócz snu, masażu i aminokwasów BCAA pomoże Ci w potreningowej regeneracji. Mamy dla Was 3 alternatywne metody regeneracji.

Glukozamina, kolagen i kwas hialuronowy

Glukozamina, kolagen i kwas hialuronowy to podstawowe substancje odpowiedzialne za regenerację naszych chrząstek i stawów. Sprawdź jak zadbać o odpowiednią ilość tych składników aby uniknąć niepotrzebnych kontuzji.

Kawa: 6 dodatków, które spotęgują jej moc

Kawa to idealna przedtreningówka. Daje kopa i sił na cały trening. Istnieje kilka sposób na zwiększenie siły jej działania. Jakich? Zapraszamy do lektury!

OMEGA 3 - do czego te kwasy są nam potrzebne?

Omega 3 to obowiązkowy element każdej prawidłowo zaprojektowanej diety. Jakie właściwości mają kwasy tłuszczowe Omega 3? Sprawdźcie sami...

Zielona herbata VS Zielona kawa

Zielona herbata VS Zielona kawa to pojedynek dwóch zdrowych i zdolnych do redukcji tkanki tłuszczowej produktów. Który jest skuteczniejszy? Zapraszamy do lektury...

background

choose your language

Wybierz wersję językową

  • pl
  • en
  • de
  • es
  • fr
  • it
  • nl
Popup Activator