Kategoria: Wydarzenia

Relacja z Body Power 2016

Targi Bodypower 2016 - Relacja13- 15 maja 2016 roku w NEC Birmingham, odbyła się kolejna edycja targów kulturystyki i fitness BODY POWER EXPO. Są to największe targi branżowe w UK, które od 2009 roku bardzo się rozwinęły stanowiąc mekkę zarówno dla międzynarodowych gości jak i zawodników. W tym roku przez National Exhibition Centre przewinęło sie ponad 90,000 tys entuzjastów sportów sylwetkowych i propagatorów zdrowego trybu życia. Wystawiło się na nich ponad 300 wystawców w 6 halach oferując swoim fanom wiele zniżek, premiery produktów oraz występy i spotkania z międzynarodowymi gwiazdami takimi jak: Michelle Lewin, Kai Greene, Rich Piana, Larissa Reis, Yarishna Ayala czy też Ryan Terry.

 

Oczywiście wśród najlepszych firm świata nie mogło również zabraknąc naszej rodzimej marki TREC NUTRITION.

Body power 2016 - relacjaStoisko było podzielone na 3 części. Pierwszą z nich był TREC WEAR, na której wystawialiśmy wysokiej jakości odzież sportową. Ta nowa marka na terenie UK wzbudziła ogromne zainteresowanie, a jej nietuzinkowe kolory i nowoczesny design podbiły serca wszystkich odwiedzających. Już drugiego dnia targów można było spotkać wielu gości ubranych w nasze t-shirty bądź też legginsy. Drugą część standu stanowił BELTOR, czyli produkty stworzone z myślą o wszystkich amatorach sztuk walki i wraz z maszyną do pomiaru siły ciosu również spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Ostatnią częścią naszego stoiska był TREC NUTRITION przy, którym była zamontowana mała scena. Na scenie co godzinę odbywały się krótkie pokazy naszych gwiazd- a było ich na prawdę sporo! Począwszy od wspaniałej słowackiej mistrzyni bikini Andrei Neumannovej, po przez francuską zawodniczkę Coralie Savine, bardzo popularnego polskiego kulturystę, który nie mógł odpędzić się od zdjęć i autografów Michała Karmowskiego,naszego guru, polskiego kulturysty mieszkającego w UK Karola Olendra, irlandzkiego mistrza Dawida Gellera, mistrza Arnold Classic sprzed 2 lat Blessinga Awodibu, aktualnego mistrza Body Power Expo light heavy weight Theo Ojideh, polskiego kulturysty mieszkającego w Szkocji Piotra Ruparewicza, Jake'a Kelly, Sarah Yekta i wielu wielu innych.

"Dodatkowo na naszym standzie wszystkim odwiedzającym umilał swój czas Londyński DJ, a prowadzone przez nas konkursy- grucha bokserska czy też pomiar siły utrzymując dwa duże opakowania białek sprawiły, że wszyscy odwiedzający nasze stoisko świetnie się bawili."- mówi prezes firmy Vitamin-Shop Robert Rzeźniczak.

To nie wszystko!!! Od rozpoczęcia targów aż do 31.05.2016 wszystkie produkty na stronach www.trecnutrition.co.uk i www.trecwear.co.uk można kupić z 15% rabatem. Wystarczy wpisać hasło TREC2016!!

"A co będzie za rok? Jeśli to w ogóle możliwe, przyszły rok zapowiada się jeszcze ciekawiej"- kontynuuje prezes firmy. "Mamy sporo planów, ale na razie nie chcemy ich zdradzać. To co mogę powiedzieć na dzień dzisiejszy, że nie ważne co i ile przygotujemy to i tak nasze stoisko będzie wyróżniać wspaniała atmosfera, pasja i ambicja, a wszystko to za sprawą naszej wspaniałej ekipy z sieci VITAMIN SHOP."

Zobacz popularne artykuły:

Powrót

Komentarze

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

>
Wiadomość

FIT Weekend 2016 - Kielce

Tym razem mamy dla Was serię wywiadów z FIT Weekendu oraz Mistrzostw Polski w Kulturystyce, które odbywały się w Kielcach. Zapraszamy do oglądania!

Fit Weekend Kielce 2016 - fotorelacja

Fit Weekend Kielce 2016 - fotorelacja

Mistrzostwa Bułgarii w Kulturystyce - relacja

Zobacz fotorelację z Mistrzostw Bułgarii w Kulturystyce z udziałem Trec Team Bulgaria.

Mistrzostwa Polski Fitness 2016 - Białystok

Zobaczcie szereg wywiadów prowadzonych przez Martę Hordyjewską z Mistrzostw Polski Fitness 2016 w Białymstoku.

Targi Body Power 2016

Fotorelacja z największych targów kulturystyki i fitness w Wielkiej Brytanii

Trec Nutrition na FIBO POWER 2016 - Relacja

Za nami największe w Europie targi fitness - FIBO POWER 2016. Zobacz co działo się na stoisku Trec Nutrition.

background

choose your language

Wybierz wersję językową

  • pl
  • en
  • de
  • es
  • fr
  • it
  • nl
Popup Activator