Kategoria: suplementacja

Kazeina - Antykataboliczna siła

kazeinaKazeina - białko o długim czasie wchłaniania

Kazeina - CASEIN 100 to najlepszej jakości odżywka wysokobiałkowa oparta w 100% na czystej kazeinie micelarnej. Ten wysokiej klasy preparat stanowi niezwykle efektywne i wysokowydajne źródło pełnowartościowych protein o wyjątkowo korzystnym, przedłużonym czasie wchłaniania. W porównaniu do innych odżywek tego typu CASEIN 100 zawiera tylko najdoskonalszą i najbardziej ekskluzywną kazeinę - czystą kazeinę micelarną, bez dodatków innych, tańszych, ale jednocześnie mniej skutecznych form tego białka. Oddajemy w Twoje ręce produkt jedyny w swoim rodzaju, którego doskonały skład i jakość deklasują zwykłe odżywki kazeinowe. Wszystko po to, aby zapewnić Twoim mięśniom wielogodzinną ochronę oraz optymalne warunki do regeneracji i wzrostu.

Kazeina - Casein 100

CASEIN 100 to odżywka białkowa o niespotykanej dotąd antykatabolicznej sile, która zapewnia trwałe i systematyczne zaopatrzenie mięśni we wszystkie kluczowe aminokwasy. Preparat zawiera najlepsze i najbogatsze wolnowchłanialne źródło protein na świecie! Kazeina micelarna to zaawansowana technologicznie frakcja białkowa izolowana z mleka w procesie mikrofiltracji, bez użycia środków chemicznych. Dzięki temu białko to nie ulega denaturacji, zachowując pełną funkcjonalność i niezwykle wysoką wartość odżywczą. Kazeina micelarna cechuje się przy tym wzorcowym, bardzo zbliżonym do ludzkiego profilem aminokwasowym, co czyni ją idealnym źródłem niezbędnego do syntezy białek mięśniowych budulca. CASEIN 100 dostarcza dużych ilości długo uwalnianych anabolicznych aminokwasów, w tym aminokwasów rozgałęzionych (BCAA) i L-Glutaminy. Zawarta w CASEIN 100 kazeina micelarna dostarcza niezbędnych w procesie regeneracji mięśni aminokwasów nawet przez 7 godzin, hamując degradację białek i jednocześnie silnie stymulując ich syntezę. Idealny skład i korzystne przedłużone wchłanianie CASEIN 100 sprawiają, że mięśnie uzyskują najlepszą możliwą ochronę przed potreningowym i nocnym katabolizmem każdego dnia.

kazeina

Kazeina - badania

Wykres przestawia proces uwalniania aminokwasów w czasie po spożyciu identycznych ilości kazeiny micelarnej i koncentratu białka serwatki. Wchłanianie aminokwasów pochodzących z koncentratu serwatki jest szybsze i bardziej intensywne, dlatego białko to idealnie sprawdzi się w czasie gdy nasze mięśnie potrzebują natychmiastowo dużych ilości budulca – np. po treningu czy zaraz po przebudzeniu. Aminokwasy z kazeiny micelarnej uwalniane są z mniejszą intensywnością, ale za to o wiele dłużej. Ich podwyższone stężenie obserwowane jest nawet do 7 h od spożycia. Kazeina micelarna to białko, które wchłania się wolno, dlatego stanowi doskonałe zabezpieczenie mięśni przed katabolizmem i zapewnia stały dostęp aminokwasów przez wiele godzin np. czasie snu czy pomiędzy posiłkami.

Powrót

Komentarze

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

>
Wiadomość

CLA – tłuszcz, który odchudza

CLA, czyli sprzężony kwas linolowy, niezmiernie trudno było wypromować jako produkt wspomagający spalanie nadmiernej i zbędnej tkanki tłuszczowej.

Makaron razowy z twarogiem i bananami

Makaron razowy z twarogiem i bananami to idealny przepis dla osób na zróżnicowanej diecie oraz w trakcie budowania masy mięśniowej. Jest to świetna alternatywa dla posiłków mięsnych.

Prawidłowe podrzucanie sztangi

Prawidłowe podrzucanie sztangi nie należy do najłatwiejszych ćwiczeń. Jak wykonać to ćwiczenie bezpiecznie i i skutecznie pokazuje Magda Andrzejewska

background

choose your language

Wybierz wersję językową

  • pl
  • en
  • de
  • es
  • fr
  • it
  • nl
Popup Activator