Kategoria: street workout , trening , motywacja

Hannibal For King: Sport Moja Pasja

Cześć! Tu Hannibal For King.

Kiedy rozpocząłem przygodę z kalisteniką, miałem 14 lat.

Na poważnie zacząłem się tym zajmować w wieku 16 lat.

Jednym z głównych celów mojego treningu jest stanie się lepszym człowiekiem dla społeczeństwa, dla mojego rodzeństwa i moich przyszłych dzieci, których nie miałem, gdy zaczynałem.

Mój największy sukces w życiu?

Powiedziałbym, że do tej pory to posiadanie dzieci i bycie dla nich produktywnym ojcem.

Moim ulubionym miejscem na trening i w ogóle ulubionym miejscem jest to blisko dzieci. Dlatego zacząłem treningi na placu zabaw. Kiedy już przykujesz czymś uwagę dzieci, one zaczną to naśladować. Dlatego chciałem przykuć uwagę dzieci, ponieważ wiedziałem, że to, co robię, jest czymś pozytywnym. 

Moją największą motywacją w życiu jest moja rodzina. Zawsze chciałem, aby moja rodzina była ze mnie dumna  i zawsze chciałem zostać lepszym człowiekiem niż mój ojciec. To jest moja największa motywacja do bycia kim jestem.

Rzeczą, którą robię codziennie, jest oczywiście trening. Poza tym rozmawiam z rodziną, uwielbiam nawiązywać kontakt online, słuchać ludzi i odpowiadać im. Zwracam uwagę na to, co do mnie piszą i naprawdę rozważam to, co mówią. 

Niczego bardziej nie chciałbym zmienić w swoim życiu niż kontynuowania nauki. Chodzenie do szkoły, bycie molem książkowym, no wiecie. Aby móc przekazywać pozytywne informacje ludziom, moim fanom i mojej rodzinie. To jedyna rzecz, jaką bym zmienił. Poza tym nie chciałbym zmienić niczego.

To, co boli mnie najbardziej, to utrata członków rodziny, czego każdy doświadcza. To jedna z tych rzeczy, które bolą mnie najbardziej, ponieważ część członków mojej rodziny zmarła właśnie tu. Nie mieli szansy zobaczyć, co osiągnąłem i zobaczyć, jak osiągam swoje cele.

Co mnie motywuje najbardziej? To podobna odpowiedź. Członkowie mojej rodziny, moi przodkowie zmarli tu, przez co przeszedłem przez wiele bólu. Oni mnie motywują, ponieważ przeszli, przez co musieli przejść po to, abym ja mógł być tu, gdzie jestem teraz. To właśnie motywuje mnie najbardziej i dlatego robię to, co robię, aby mieć pewność, że mogę zrobić to samo dla innych.

Co najbardziej chciałbym w sobie zmienić... Chciałbym nie czuć się tak niekomfortowo w otoczeniu negatywnych ludzi, ponieważ to utrudnia mi przekazywanie pozytywnej energii innym. Dlatego to jest coś, co chciałbym w sobie zmienić.

Wierzę w to, że moi przyjaciele kochają moją pasję  i naprawdę ją szanują, ponieważ to jest coś, czego oni nie potrafią i co wydaje się im prawie niemożliwe do wykonania. Motywują mnie, dlatego wierzę, że szanują moją pasję, kochają to, co robię i są dumni z przyjaciela o takiej pasji. Dlatego bardzo ich szanuję.

Kiedy wszystko już zostało powiedziane, wyłączam się i chcę wam wszystkim powiedzieć, że sport to moja pasja.

Cześć.

Powrót

Komentarze

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

>
Wiadomość

Dietetyczne kajzerki proteinowe

Dietetyczne i łatwe w przygotowaniu kajzerki proteinowe, idealne do szkoły lub pracy.

Kreatyna: wszystko co musisz o niej wiedzieć

Poznaj najbardziej skuteczne kreatyny: ✅ monohydrat kreatyny, ✅ jabłczan kreatyny, ✅ creapure, ✅ stacki kreatynowe. Dowiedz się jak ją dawkować.

Pizza na owsianym spodzie

Pizza na owsianym spodzie jest prostym do przyrządzenia daniem dietetycznym.

Witamina C – siła odporności!

Sportowcy doskonale wiedzą, że nawet niegroźna infekcja powoduje nagły spadek kondycji. Może się to wiązać z koniecznością zaprzestania treningów. Jak ochronić organizm i jak trenować w zimie, aby nie chorować? Odpowiedzi poniżej.

Witaminy niezbędne na masę

Witaminy to suplementy bardzo często pomijane w sportowej diecie. Niestety już niewielu wie, dlaczego witaminy są tak ważne, za co odpowiadają i jak mogą przysłużyć się w sporcie.

background

choose your language

Wybierz wersję językową

  • pl
  • en
  • de
  • es
  • fr
  • it
  • nl
Popup Activator