FIWE 2019

Targi FIWE zbliżają się wielkimi krokami. W dniach 13-15 września w hali WARSZAWA EXPO XXI odbędzie się już 6 edycja Międzynarodowych Targów FIWE FITNESS TRADE SHOW. Targi FIWE są obecnie najszybciej rozwijającym się wydarzeniem branży fitness w Europie Środkowo-Wschodniej.

FIWE to przede wszystkim wielkie show dla fanów sportu, którzy na miejscu mogą spotkać swoich idoli oraz kibicować w wielu zawodach, które odbędą się na terenie imprezy.

Targi FIWE to również wydarzenie biznesowe, mające na celu zaprezentowanie przez producentów bogatej gamy sprzętu, produktów oraz usług z branży fitness & wellness.

My również będziemy obecni na FIWE i przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji. Na naszym stoisku będziecie mogli spotkać się i porozmawiać z naszymi ambasadorami: Michałem Karmowskim, Tomaszem Lechem oraz nowo pozyskanymi Mariuszem Tomczukiem i Mundkiem Dryja.

Oprócz ambasadorów czekać będą na Was nasze nowe produkty, liczne konkursy i niespodzianki. Zapraszamy wszystkich miłośników sportu obecnych na targach FIWE do odwiedzenia naszego stoiska, a na pewno nie pożałujecie!

Do zobaczenia!

 

Powrót

Komentarze

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

>
Wiadomość

CLA – tłuszcz, który odchudza

CLA, czyli sprzężony kwas linolowy, niezmiernie trudno było wypromować jako produkt wspomagający spalanie nadmiernej i zbędnej tkanki tłuszczowej.

Makaron razowy z twarogiem i bananami

Makaron razowy z twarogiem i bananami to idealny przepis dla osób na zróżnicowanej diecie oraz w trakcie budowania masy mięśniowej. Jest to świetna alternatywa dla posiłków mięsnych.

Prawidłowe podrzucanie sztangi

Prawidłowe podrzucanie sztangi nie należy do najłatwiejszych ćwiczeń. Jak wykonać to ćwiczenie bezpiecznie i i skutecznie pokazuje Magda Andrzejewska

background

choose your language

Wybierz wersję językową

  • pl
  • en
  • de
  • es
  • fr
  • it
  • nl
Popup Activator