Kategoria: Wydarzenia

FIBO Power 2016 - Jak dojechać ?

Kolonia to miasto położone idealnie jeżeli chodzi o komunikację. Można do niej dotrzeć na wiele różnych sposobów.

Samolotem:

Jeżeli chcesz dolecieć na FIBO Power samolotem najlepiej będzie wybrać jedno z dwóch lotnisk: Düsseldorf International (DUS) lub Cologne-Bonn (CGN).

Jak dotrzeć na FIBO Power 2016 samolotem ?Do lotniska Cologne-Bonn dolatuje się w około 60 minut z najwiekszych stolic Europy takich jak Berlin, Praga, Paryż czy Warszawa. Z lotniska na teren wystaw można dojechać samochodem, autostradami A-59, A-559 i A-4. Dodatkowo lokalne linie kolejowe oferują dojazd z lotniska do centrum wystawowego. 

Więcej informacji znajdziecie tutaj:

www.koeln-bonn-airport.de
www.duesseldorf-international.de

Specjalnie dla wystawców, uczestników, gości itd. Grupa Lufthansa zorganizowała promocję na przelot. Już teraz można rezerowować bilety pod tym linkiem -  www.lufthansa.com/event-booking_en. Wpisując specjalny kod DEZZMGC  program wybierze Wam najtańszą i najkorzystniejszą opcję.

Więcej na: http://bit.ly/1Mb31ZG

Pociągiem:

Podróżowanie po Niemczech pociągiem to czysta przyjemność. Organizatorzy FIBO Power 2016 w porozumieniu Deutsche Bahn oferują bardzo dobre połączenia do expo. Ceny biletów w dwie strony wahają się od:

Bilety zarezerwowane:Jak dojechać na FIBO Power 2016 pociągiem?

- 2 klasa 99 euro

- 1 klasa 159 euro

Bilety nierezerwowane:

- 2 klasa 139 euro

- 1 klasa 199 euro

BIlety ważne są od 5 do 12 kwietnia 2016.  Więcej dowiesz się na http://bit.ly/1RLyy1d

Zaplanuj swoją podróż.

 

Transportem Publicznym:

Centrum targowe jest świetnie skomunikowane z lotniskiem, dworcami i centrum Kolonii. Stacja pociągu to: Cologne Messe / Deutz ( jeden przystanek za Cologne Central Station). Od tej stacji do centrum targowego idzie się kilka minut pieszo. Więcej informacji na temat transportu publicznego można znależć tutaj: http://bit.ly/1SNjWB5

Samochodem:

Jak dojechać na FIBO Power 2016 samochodem ?Aż10 autostrad prowadzi do Kolonii. Te autosrady natomiast prowadzą do centrum wystawowego. Dodatkowo, szukając w mieście centrum targowego można trafić na wiele drogowskazów kierujących do miejsca targów. Centrum posiada 14.500 miejsc parkingowych. Bezpłatne autobusy kursują z parkingów do wejść.

Wjeżdżając na parking zostaniesz naprowadzony na miejsce parkingowe dzięki nowoczesnemu systemowi parkowania. Wszystkie 14.500 miejsc jest dostepne dla odwiedzających. Każdy rejon prakingu jest połączony bezpośrednio z centrum, dzieki czemu możesz dojść na targi piechotą lub pojechać darmowym busem. Cena za miejsce parkingowe waha się od 8 do 10 euro za dzień.

Warto wiedzieć, że duża część Kolonii to tzw. strefa niskiej emisjii spalin. Oznacza to, iż mogą w niej jeździć tylko pojazdy wydzielające mało zanieczyszczeń. Strefa centrum targowego nie należy do tego rejonu. Dowiedz się więcej: http://bit.ly/1VtwG1N

Z pomocą Nawigacji:

Aby dotrzeć do centrum wystawowego, w którym odbywać się będzie FIBO Power 2016 wpisz w wyszukiwarce swojej nawigacji ten adres:

Messeplatz 1
50679 Cologne
Niemcy

Po przybyciu na miejsce należy wyłączyć nawigację i kierować się drogowskazami.

Użyj nawiagacji stworzonej dla gości przez organizatorów FIBO Power 2016 - NAWIGACJA

 

Zobacz popularne artykuły:

Powrót

Komentarze

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

>
Wiadomość

FIBO 2017

FIBO 2017 - największe targi branży fitness nadchodzą WIELKIMI krokami!! Sprawdźcie co Was czeka na stoisku Trec Nutrition.

background

choose your language

Wybierz wersję językową

  • pl
  • en
  • de
  • es
  • fr
  • it
  • nl
Popup Activator