Kategoria: suplementacja , dieta , trening

Dieta i suplementacja SOLID MASS

Powrót

Komentarze

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

>
Wiadomość
03.08.2016 15:02

Trec Team

Po czasie, w którym nauczysz się dobrze technicznie wykonywać ćwiczenia oraz nauczysz się w miarę dobrze odżywiać czyli posiłki będą odpowiednio zbilansowane. Wtedy jest sens, bez tych 2 ważnych spraw – wydane pieniądze będą wyrzucone w błoto.

03.08.2016 15:01

Młody

Cześć, mam pytanie - po jakim czasie od rozpoczęcia treningów można zacząć przyjmować suplementów?

Aminokwasy: rodzaje i rola

Istotą treningu siłowego jest wzrost beztłuszczowej masy ciała. Podstawowym i najbardziej pożądanym składnikiem w diecie, który się do tego przyczynia, jest białko oraz jego elementy strukturalne.

Najlepsze źródła białek i ich wpływ na rzeźbę

Najlepsze źródła białek i ich wpływ na rzeźbę - to podstawowa wiedza jaką powinien posiadać każdy sportowiec. Przeczytaj jak poprawnie suplementować białko oraz w jakich produktach je znaleźć.

Carbo - przewodnik po odżywkach

Carbo - przewodnik po odżywkach węglowodanowych to kompendium wiedzy na temat charakterystyki i stosowania suplementów w diecie sportowca.

Co jeść przed treningiem?

To, jak będzie przebiegał nasz wysiłek, zależy w dużej mierze od posiłku przed treningiem. W tym artykule podpowiadamy, jak skomponować perfekcyjny posiłek przedtreningowy i kiedy go zjeść.

DAA i jego wpływ na poziom testosteronu

DAA czyli kwas D-Asparagionwy to innowacyjny środek wzmagający produkcję testosteronu w naszym organizmie. Przeczytaj i dowiedz się więcej na jego temat.

Dibenkozyd - koenzym zwiększający apetyt

Dibenkozyd to bardzo dobra alternatywa dla sterydów anabolicznych. Sprawdź jak bezpiecznie możesz zwiększyć swoją masę mięśniową.

background

choose your language

Wybierz wersję językową

  • pl
  • en
  • de
  • es
  • fr
  • it
  • nl
Popup Activator