Kategoria: suplementacja

CREATINE 200 MESH - ekstremalnie szybka dawka energii

CREATINE 200 MESH, kreatyna, energia, siłaKreatyna odgrywa kluczową rolę w wytwarzaniu energii dla pracujących mięśni, co jest szczególnie ważne zwłaszcza w kulturystyce i innych sportach siłowych. Kiedy komórki mięśniowe są stymulowane do skurczu, główny nośnik energii – ATP rozpada się do ADP, co powoduje uwolnienie energii. Dzięki temu procesowi jesteśmy w stanie wykonywać kolejne powtórzenia. Jakkolwiek, podczas okresów intensywnych ćwiczeń nasze naturalne zasoby kreatyny zostają w bardzo szybkim tempie zużyte, przez co spada wydajność naszego treningu. Dzięki obecności kreatyny, ATP jest resyntetyzowane szybciej, co umożliwia mięśniom wzrost siły i wytrzymałości, a co za tym idzie – szybszą adaptację do nowych obciążeń treningowych i szybsze postępy na siłowni.

Kreatyn na rynku są setki, a to co wyróżnia poszczególne produkty to forma kreatyny oraz stopień jej rozdrobnienia (mesh). Regularnie naukowcy łączą cząsteczkę kreatyny z coraz to nowym nośnikiem tworząc najróżniejsze jej formy. Jednak jedna forma przewyższa inne pod względem ilości przeprowadzonych na niej badań – monohydrat kreatyny.

Jego skuteczność jest potwierdzona przez liczne badania. Wpływa na wzrost siły i masy mięśniowej, usprawnia procesy energetyczne zachodzące w mięśniach, działa pozytywnie na układ nerwowy oraz wpływa na poprawę gospodarki cukrowej. Jak widać monohydrat jest bardzo uniwersalny. A czym się różnią od siebie poszczególne formy monohydratu? Przykładowo surowiec w CREATINE 200 MESH firmy Trec Nutrition został poddany specjalnemu procesowi produkcji. Mesh w nazwie tego produktu oznacza proces rozdrobnienia surowca. 200 mesh to wysoki stopień rozdrobnienia cząsteczek, który gwarantuje odpowiednią przyswajalność produktu. Im większa cząsteczka, tym więcej czasu organizm potrzebuje aby ją przyswoić. Przed czy po treningu każda sekunda jest na wagę złota, więc szybkość działania CREATINE 200 MESH będzie odgrywała kluczową rolę.

 

Zobacz popularne artykuły:

Powrót

Komentarze

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

>
Wiadomość

BCAA 4:1:1 - Najskuteczniejsza dawka BCAA

BCAA 4:1:1 to niesamowicie skuteczne połączenie Leucyny, Izoleucyny i Waliny, które powinien stosować każdy sportowiec niezależnie od celu treningowego.

SLEEPER - pełna i efektywna regeneracja

Ciągły stres odbija obecnie piętno na licznych obszarach naszego życia przez co niedostatecznie się regenerujemy. Znakomitą pomocą może być w tym przypadku SLEEPER.

Sprawdź jak w jaki sposób podbić testosteron

Testosteron - każdy zna go pod postacią hormonu zwiększającego siłę i masę mięśni. Jednak testosteron i jego odpowiedni poziom w organizmie odgrywa znaczącą rolę w zapewnieniu zdrowia, szczególnie u osób starszych.

background

choose your language

Wybierz wersję językową

  • pl
  • en
  • de
  • es
  • fr
  • it
  • nl
Popup Activator