Kategoria: suplementacja

CM3 czy Crea9 – którą kreatynę wybrać?

CM3 i Crea9 to produkty dostarczające stabilnych form kreatyny

CM3 zawiera stabilną postać kreatyny sprzęgniętą z kwasem jabłkowym. Dzięki temu połączeniu kreatyna staje się odporna na działanie czynników uszkadzających, wśród których najbardziej niebezpieczny dla kreatyny jest kwaśny odczyn pH. Crea9 to produkt stanowiący mieszankę różnych form kreatyny. W składzie Crea9 znajdziemy aż 9 postaci kreatyny: jabłczan, cytrynian, monohydrat, chlorowodorek, kre-alkalyn, glukonian, orotan, alfaketoglutaran oraz formę estru kreatyny. Zróżnicowana paleta kreatyn w Crea9 zapewnia długotrwały, wydłużony dopływ kreatyny. Klienci zadają sobie często pytanie, który produkt wybrać?  Wybór uzależniony będzie od specyfiki wysiłku, głównego celu treningowego.

Kreatyna Trec

CM3 to maksymalne wysycenie kreatyną, zaś Crea9 to także wydłużony dopływ energetycznej kreatyny do mięśni!

CM3 zawiera jabłczan kreatyny- stabilną postaci kreatyny, która jest chroniona przed wpływem kwaśnego odczynu – głównego wroga kreatyny, który czyha na nią w układzie pokarmowym. Dzięki temu nie musimy stosować zbyt dużych dawek CM3 aby osiągnąć maksymalne wysycenie mięśniowe. Crea9 zawiera szerokie spektrum różnych form kreatyny. Poza poczciwym i zawsze działającym monohydratem, znajdziemy w Crea9 wiele stabilnych form kreatyny, które wspierają energetykę procesów tlenowych. Mowa tu o jabłczanie, cytrynianie i alfaketoglutaranie kreatyny, które dostarczają dodatkowo produktów etapowych wspierających tlenowe przemiany energetyczne. Crea9 to także dawka kreatyny buforowanej, czyli kre-alkalyn, która dzięki silnie zasadowemu pH, nienaruszona dociera do mięśni. Forma chlorowodorku kreatyny, którą znajdziemy w Crea9, jest nie tylko odporna na działanie kwaśnego odczynu, ale także łatwiej rozpuszczalna, co w przypadku kreatyny jest bardzo ważne gdyż uwielbia ona łączyć się z wodą. Glukonian kreatyny to kreatyna sprzęgnięta z cząsteczką glukozy, dzięki której z ogromną łatwością wnika ona do komórek mięśniowych.W przypadku Crea9 energetyczna kreatyna będzie w sposób wydłużony docierała do mięśni. Ma to ogromne znaczenie w przypadku sportów o mieszanej energetyce wysiłkowej i zmiennym czasie trwania np. sporty walki. Crea9 to jednak nie tylko hipernasycenie mięśni kreatyną ale także ogromny potencjał anaboliczny.

Crea 9 posiada bardziej anaboliczny potencjał

Kreatyny sama w sobie jako suplement ergogeniczny wzmaga możliwości anaboliczne organizmu. W Crea9 znajdziemy jednak formę kreatyny, która szczególnie stymuluje anabolizm mięśniowy. Mowa tu o orotanie kreatyny. Jest to bardzo odporna forma kreatyny, która dzięki połączeniu z kwasem orotowym bezpiecznie pokonuje układ pokarmowy. Kwas orotowy kryje w sobie ogromny potencjał anaboliczny. Kwas orotowy jest niezbędny w czasie podziałów komórkowych, które ulegają nasileniu w czasie procesów regeneracyjnych (hipertrofia i hiperplazja włókien mięśniowych). Poza tym organizm człowieka na bazie kwasu orotowego jest w stanie syntetyzować beta-alaninę, która jest niezbędna organizmowi do zwalczania zakwaszenia mięśniowego, będącego główną przyczyną zmęczenia i upadku mięśniowego w czasie wysiłków krótkotrwałych o wysokiej intensywności.

jabłczan kreatyny

Powrót

Komentarze

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

>
Wiadomość

CLA – tłuszcz, który odchudza

CLA, czyli sprzężony kwas linolowy, niezmiernie trudno było wypromować jako produkt wspomagający spalanie nadmiernej i zbędnej tkanki tłuszczowej.

Makaron razowy z twarogiem i bananami

Makaron razowy z twarogiem i bananami to idealny przepis dla osób na zróżnicowanej diecie oraz w trakcie budowania masy mięśniowej. Jest to świetna alternatywa dla posiłków mięsnych.

Prawidłowe podrzucanie sztangi

Prawidłowe podrzucanie sztangi nie należy do najłatwiejszych ćwiczeń. Jak wykonać to ćwiczenie bezpiecznie i i skutecznie pokazuje Magda Andrzejewska

background

choose your language

Wybierz wersję językową

  • pl
  • en
  • de
  • es
  • fr
  • it
  • nl
Popup Activator