Kevin Osazee

Kevin Osazee to Nigeryjczyk mieszkający obecnie w Holandii. Zawodnik sportów sylwetkowych, medalista m.in William Bonac Classic 2019. Na co dzień motywuje i promuje zdrowy tryb życia.


Jason Thompson

Jason Thompson to Brytyjczyk, który pokazuje na swoich profilach w social media jak żyje profesjonalny kulturysta. W swojej sportowej karierze zdobywał już tytuły: British Muscular Physique, IFBB Diamond Cup Champion 2016, Mens Physique Champion. Jason posiada również ogromną wiedzę w zakresie treningu i diety kulturystycznej, którą dzieli się jako trener personalny oraz ambasador kanału Ask the Trainer.


Yura Fedyshyn

Yura Fedyshyn to ukraiński kulturysta z profesjonalną licencją IFBB. Wielokrotny Mistrz Ukrainy pochodzący z obwodu lwowskiego jest jednym z najpopularniejszych kulturystów na Ukrainie. Yura to również trener personalny oraz motywator fitness.


Joshua Igbafe

Joshua Igbafe jest profesjonalnym trenerem IFBB, który przygotowuje sportowców do zawodów kulturystycznych. Ma ogromną wiedzę w zakresie, dietetyki, treningu oraz anatomii ludzkiego ciała, którą cały czas pogłębia na studiach medycznych. Joshua na stałe przeniósł się do ukraińskiego Lwowa, gdzie się uczy, trenuje, motywuje i przekazuje swoją wiedzę innym.


Romana Bondaruk

IFBB Bikini Model pochodząca z Ukrainy. Zawodniczka z wieloma osiągnięciami na arenie krajowej jak i międzynarodowej. Zawodowo – certyfikowany trener personalny. Na co dzień - motywator oraz modelka fitness.


Anastasiya Zagurna

Anastasiya Zagurna sporty ekstremalne takie jak windsurfing czy kitesurfing ma we krwi. Jest miłośniczką i trenerem CrossFit-u.


Aleksandr Krupnov

Aleksandr Krupnov to rosyjski bodybuilder, Mistrz Rosji oraz Mistrz Okręgu moskiewskiego. Z zamiłowania trener personalny, motywator i promotor zdrowego trybu życia.


Theo Ojideh

Theo Ojideh lub inaczej Spartan Athletic to UKBFF Junior/Light heavyweight Champ, trener personalny oraz motywator i propagator zdrowego trybu życia.


Dmitry Klokov

Dmitrij Kłokow to między innymi srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich w Pekinie z 2008 roku w podnoszeniu ciężarów. Ten rosyjski wojownik już nie raz udowadniał swoją siłę.


Hannibal For King

Hannibal for King urodził się i wychował w Nowym Jorku. Jego rodzice nazwali go po starożytnym zaciętym wojowniku, który jest uważany za jednego z największych w historii świata, któremu udało się osiągnąć to, co inni uważali za niemożliwe.


Michał Karmowski

Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w Kulturystyce w kategorii powyżej 100 kg, uczestniczył również w Mistrzostwach Europy. Został powołany na członka Kadry Narodowej w Kulturystyce.


Tomasz Lech

Moja przygoda z siłownią zaczęła się 22 lata temu za sprawą czołowych polskich strongmanów Jarka i Jacka Dymków. To u nich w siłowni zaczynałem przygodę z ciężarami, ponieważ mieszkaliśmy na jednym podwórku. Po kilku latach treningów namówili mnie na starty w zawodach strongman, które były emitowane w TVN pod nazwą "Siłacze".


Adam Jabłoński

Cześć, nazywam się Adam jabłoński, na pewno bardziej kojarzycie mnie z pseudonimu JABI, trenuję na siłowni już sporo lat, jednak przygoda z kulturystyką i siłownią nie zaczęła się tak od razu.

background

choose your language

Wybierz wersję językową

  • pl
  • en
  • de
  • es
  • fr
  • it
  • nl
Popup Activator