O firmie


Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2001 roku wprowadzając na rynek pierwsze suplementy diety dla sportowców. Od początku wyróżnia nas jakość, co wynika w dużej mierze ze szczególnej sytuacji prawnej w Polsce. Niewielu zdaje sobie sprawę, że w naszym kraju przepisy, zarówno sanitarne, jak i prawa żywnościowego, są jednymi z najbardziej restrykcyjnych na świecie, dlatego w naszym przypadku słowo „jakość” nie jest tylko pustym frazesem.

Trec Team Athletes

Początki związane były ze środowiskiem kulturystyki i fani tej formy aktywności fizycznej do dzisiaj stanowią bardzo silną reprezentację wśród naszych klientów. Jednak w miarę upływu lat doceniało nas coraz więcej atletów reprezentujących różnorodne dziedziny sportu. Zrzeszamy blisko 200 sportowców, z kilkunastu dziedzin, mieszkających w 25 krajach. Są wśród nich mistrzowie olimpijscy, mistrzowie świata, jak również lokalni mistrzowie. Atleci w naszej drużynie posiadają jedną, wspólną cechę - są totalnymi fanatykami sportu.   

Trec Wear

Produkujemy nie tylko suplementy. W 2012 roku wprowadziliśmy na rynek markę odzieżową o nazwie Trec Wear, która jest wypadkową naszych doświadczeń w aktywnym uprawianiu sportu i opinii zebranych na matach, salach treningowych i siłowniach. Podobnie jak suplementy, odzież produkowana jest od początku do końca w Polsce i zdobyła sobie opinię wyróżniającej się na rynku pod względem jakości i stylu. Obecnie kolekcje marki dostępne są w sprzedaży w całej Europie i na kilku rynkach azjatyckich.

Cross Trec

W 2014 roku utworzyliśmy markę Cross Trec. Jest to synergia działań na kilku polach - afiliowanej sieci klubów treningowych, portalu edukacyjnego, odzieży technicznej i linii suplementów, dedykowanej sportom funkcjonalnym.

Beltor

To marka skierowana do osób, które utożsamiają się ze światem sportów walki. Do jej tworzenia zaprosiliśmy utytułowanych zawodników i bazując na ich doświadczeniach, opracowaliśmy suplementy diety, odzież i akcesoria dla prawdziwych fighterów.

Action Line

To grupa produktów przeznaczona dla sportowców dyscyplin wytrzymałościowych i outdorowych. Wyróżniającą je cechą jest zastosowanie nowych technologii czyli Hydro Gel czy Nano Colloid. Dzięki nim produkty Action Line szybkością działania i efektywnością przewyższają klasyczne formy suplementów.

Vitamin-Shop®

Jesteśmy też właścicielem sieci ponad 200 sklepów z suplementami diety, zlokalizowanych w całej Europie i Azji. Jest to jedna z najszybciej rozwijających się na świecie sieci franchisingowych w tej branży.

Edukacja

Poza działalnością komercyjną, zaangażowaliśmy się również w edukację w nowoczesnych kanałach komunikacji. Wraz z zaprzyjaźnionymi sportowcami stworzyliśmy portal ZapytajTrenera.pl, który zyskał ponad 10-cio milionową widownię w ciągu 2 lat. Stworzyliśmy także edukacyjne kanały tematyczne, takie jak Strefa Sztuk Walki i TrecGirl, dostępne na platformie YouTube.

Społeczność

Osiągnięciem, z którego najbardziej się cieszymy, jest powstanie ogromnej społeczności skupionej wokół naszej marki. Jesteśmy obecni na Facebooku, Instagramie i  YouTube. W każdym z tych serwisów posiadamy liczne grono aktywnych sympatyków. Od kilku lat plasujemy się w czołówce najbardziej zaangażowanych w kontakt z klientami marek w naszej branży, co potwierdzają comiesięczne, niezależne raporty firm badających rynek pod tym kątem (np. Sotrender).

Proces produkcji 

background

choose your language

Wybierz wersję językową

  • pl
  • en
  • de
  • es
  • fr
  • it
  • nl
Popup Activator